O hotelu

Ankunft 19 Fuchs '19
Reise 20 Fuchs '19
Anzahl der Personen 2 Leute
  • 1 Person
  • 2 Leute
  • 3 Leute
  • 4 Leute
  • 5 Leute
  • 6 Leute
  • frei
Rabattcode

Garantie des niedrigsten Preises -15%

Es lohnt sich, über die Website zu buchen

Garantie des
niedrigsten Preises
Kostenloses
WLAN auf dem
Gelände
50% Rabatt
für den Parkplatz bei
direkter Buchung
individuelle
Kundenbedienung
Fast
&
Easy
attraktive
Aufenthaltspakete
Maßgeschneiderte
Dienstleistungen
Rabatt für Wein
bis 50%
10% Rabbat
für Gastronomie
10% Rabbat
für SPA
Sichere
Zahlungen
15% Rabbat für
nächsten Aufenthalt
DBAMY O NIEZWYKŁOŚĆ WRAŻEŃ NASZYCH GOŚCI POBUDZAJĄC ZMYSŁY

DBAMY O NIEZWYKŁOŚĆ WRAŻEŃ NASZYCH GOŚCI POBUDZAJĄC ZMYSŁY

Hotel Number One to niepowtarzalne miejsce, w którym mieszka ład i harmonia. Podróżując prywatnie czy służbowo świat odbieramy zmysłami. To one decydują o naszych wrażeniach z pobytu.

Chcemy, aby Hotel Number One na Starym Mieście w Gdańsku był jednym z tych miejsc na mapie świata, do którego Państwo zawsze chętnie wracają i szczególnie mile wspominają.

Niepowtarzalny design

Zmysł wzroku przyciąga nas do architektury i designu Starego Miasta w Gdańsku. Hotel Number One to połączenie tego, co najlepsze z dorobku polskich architektów reprezentowanych przez pracownie KD Kozikowski Design i Ideograf Paulinę Czurak wraz ze znakomitym projektantem - Janem Sikorą. Artystów łączy wspólna miłość do piękna. Mamy nadzieję, że Was połączy więź z Hotelem Number One.

Fantastyczna lokalizacja

Zmysł słuchu zachęca nas do wychylenia głowy za okno i wsłuchania się w odgłos wiecznie żywego miasta, które nigdy nie śpi. Hotel Number One jest położony w samym sercu Gdańska - na Starym Mieście. Miasto, którego tożsamość kształtowała się przez wieki pod wpływem różnych kultur jest w zasięgu dłoni. Zmysł węchu podpowiada nam, że jesteśmy nad Bałtykiem. Powietrze przepełnione jest jodem, a w nozdrzach czujemy morską bryzę. Korzystajmy z tego, zacznijmy oddychać. 

Coś dla podniebienia

Zmysł smaku prowadzi nas do restauracji hotelowej i każe z niecierpliwością oczekiwać na to, co stworzy Szef. To on w oparciu o autorskie receptury z ogromną pasją i dumą tworzy nasze menu. Jego własne przepisy są przygotowywane na bazie świeżych i naturalnych produktów. Dania przyrządzane są w otwartej kuchni, na Waszych oczach. Do gotowania podchodzimy jak do występu artystycznego. W tym miejscu sztuka kulinarna nie powstaje za zamkniętymi drzwiami, zbyt łasa jest na poklask. 

Coś dla ciała i duszy

One Harmony SPA & Wellness Center to przestrzeń stworzona do wypoczynku. 450 m2 błogiego relaksu. To tu Goście poszukują harmonijnego ukojenia po pełnym emocji dniu spędzonym na zwiedzaniu Gdańska lub na realizacji obowiązków zawodowych. Dobroczynne działanie wody pozwoli ukoić zmysły i nabrać sił witalnych. Zabiegi i rytuały oferowane w strefie SPA One Harmony to oferta stworzona z myślą o harmonijnym relaksie, odnowie i ukojeniu. Do Waszej dyspozycji oddajemy 80 m2 rekreacyjnego basenu, w którym kąpiel przyniesie prawdziwy relaks i odprężenie. Brodzik pozwoli na bezpieczną kąpiel nawet najmniejszym Gościom naszej strefy SPA.

Siehe auf der Karte
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen