Restaurant

Ankunft 19 Fuchs '19
Reise 20 Fuchs '19
Anzahl der Personen 2 Leute
  • 1 Person
  • 2 Leute
  • 3 Leute
  • 4 Leute
  • 5 Leute
  • 6 Leute
  • frei
Rabattcode

Garantie des niedrigsten Preises -15%

Es lohnt sich, über die Website zu buchen

Garantie des
niedrigsten Preises
Kostenloses
WLAN auf dem
Gelände
50% Rabatt
für den Parkplatz bei
direkter Buchung
individuelle
Kundenbedienung
Fast
&
Easy
attraktive
Aufenthaltspakete
Maßgeschneiderte
Dienstleistungen
Rabatt für Wein
bis 50%
10% Rabbat
für Gastronomie
10% Rabbat
für SPA
Sichere
Zahlungen
15% Rabbat für
nächsten Aufenthalt
TUTAJ SZEF KUCHNI Z BATUTĄ W RĘKU TWORZY PONADPRZECIĘTNOŚĆ

TUTAJ SZEF KUCHNI Z BATUTĄ W RĘKU TWORZY PONADPRZECIĘTNOŚĆ

Szef Kuchni odpowiedzialny jest za Wasze doznania smakowe. To tutaj, każdego dnia z batutą w ręku tworzy ponadprzeciętność. Restauracja to jego sala koncertowa - tu tworzy, dyryguje i przewodzi. To on łączy smaki, miesza w rondlu melodie, a wówczas muzyka rozbrzmiewa. Ta muzyka jest tworzona dla Was.

Nasz Szef Kuchni codziennie patrzy na efekty swojej pracy. Smakuje, delektuje się widokiem zachwyconych Gości restauracji po pierwszym kęsie,  błysku radości po drugim, cieniu niepewności w czasie pauzy i satysfakcji po aplauzie.

Zacznij dobrze dzień

Restauracja Hotelu Number One przyciąga bogactwem smaków i aromatów. Wiemy, jak ważne jest dobre rozpoczęcie dnia. Każdego poranka zaskakujemy naszych Gości obfitym bufetem śniadaniowym, zawsze przygotowywanym na bazie świeżych i naturalnych produktów. Dzięki takiej formie śniadaniowej, każdy znajdzie coś dla siebie. 

Obserwuj jak powstaje - Live Cooking

Nasze dania przyrządzane są w otwartej kuchni na Waszych oczach. Do gotowania podchodzimy jak do występu artystycznego. W tym miejscu sztuka kulinarna nie powstaje za zamkniętymi drzwiami, zbyt łasa jest na poklask. 

Finezyjne Menu

Nie pozwalamy sobie na nijakość i pospolitość. Naszą kreatywną kartą staramy się zaspokoić Wasze najbardziej wyszukane gusta kulinarne.

Siehe auf der Karte
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen