Szeptuch

Ankunft 21 Seite '20
Reise 22 Seite '20
Rabattcode

Garantie des niedrigsten Preises -15%

Es lohnt sich, über die Website zu buchen

Garantie des
niedrigsten Preises
Kostenloses
WLAN auf dem
Gelände
50% Rabatt
für den Parkplatz bei
direkter Buchung
individuelle
Kundenbedienung
Fast
&
Easy
attraktive
Aufenthaltspakete
Maßgeschneiderte
Dienstleistungen
Rabatt für Wein
bis 50%
10% Rabbat
für Gastronomie
10% Rabbat
für SPA
Sichere
Zahlungen
15% Rabbat für
nächsten Aufenthalt

Wyjątkowe miejsce na Wasze spotkanie

Szeptuch. To miejsce wyjątkowe, odosobnione, niezwykle klimatyczne.

Symboliczna nazwa nawiązuje do Grot Szeptów czyli dwóch ustawionych naprzeciwko siebie akustycznych muszli. znajdujących się w Parku Oliwskim. Gdy przed muszlami stoją ustawione plecami do siebie dwie osoby, dzięki niezwykłej akustyce mogą porozumiewać się szeptem i wyraźnie słyszą swoje głosy.

Romantyczna kolacja

Zabierz wyjątkową osobę na romantyczną kolację i ciesz się wspólnie spędzonymi chwilami w niezwykle klimatycznym miejscu. Szeptuch to miejsce wyjątkowe, odosobnione, w którym panuje kameralna, magiczna atmosfera. To znakomity wybór na romantyczny wieczór w intymnym, przytulnym otoczeniu. Szeptuch znajduje się w środku restauracji, będziecie otoczeni ludźmi, ale dzięki prywatnej atmosferze, poczujecie się jakbyście byli tylko we dwoje. To również doskonałe miejsce na wyjątkowy wieczór zaręczynowy!

Spotkanie towarzyskie

Nie ma lepszego miejsca na spotkanie towarzyskie niż Szeptuch. Kameralna, klimatyczna atmosfera. Fantastyczne jedzenie, wymyślne koktajle, a do tego partia pokera w gronie przyjaciół. Zapowiada się idealny wieczór!

Siehe auf der Karte
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen