It's Just Us!

Przyjazd 25 lut '21
Wyjazd 26 lut '21
Kod rabatowy

Gwarancja najniższej ceny -15%

Warto rezerwować przez stronę

Gwarancja
najniższej
ceny
Darmowe
wifi na terenie
obiektu
50% zniżki na parking
przy rezerwacji
bezpośredniej
Indywidualna
obsługa
klienta
Fast
&
easy
Atrakcyjne
pakiety pobytowe
Usługi szyte
na miarę
Zniżki na wino
do 50%
10% zniżki
na gastronomię
10% zniżki
na SPA
Bezpieczne
płatności
15% zniżki
na kolejny pobyt
20% zniżki na rezerwację w aplikacji
Zarządzanie rezerwacją w aplikacji
Mobilny dostęp do faktur i rozliczeń
Mobilny check-in i check-out
Sterowanie pokojem w aplikacji

Poznaj nas

IT’S JUST US To cykl poświęcony pracownikom Hotelu Number One. Mają Państwo możliwość przyjrzenia się ich pracy i codziennym obowiązkom, a to wszystko pół żartem, pół serio! Chcemy przybliżyć Wam sylwetki pracowników Hotelu Number One. Codzienna praca w hotelu to nie lada wyzwanie, dlatego warto spojrzeć na nią z przymrużeniem oka. ;-) 

Magda & Magda - Recepcjonistki

Pokój dla zakochanej dwójki z wygodną łazienką dla niej, apartament rodzinny z osobną sypialnią dla dzieciaków i szampanem dla rodziców, a może komfortowy azyl tylko dla Ciebie z zakazem przeszkadzania? Zadzwoń do nas o każdej porze dnia i nocy, zarezerwujemy dla Ciebie wszystko! Magda to świetny przykład tego, że kariera sumiennych pracowników może potoczyć się szybciej niż myślicie. Magda, kiedyś recepcjonistka - dziś Kierownik ds. operacyjnych! 

Housekeeping - Alicja

Wylegiwanie się w łóżku do południa? Czemu nie! W Hotelu Number One każdy znajdzie dla siebie odpowiednie miejsce do spania. Pojedyncze czy podwójne? Wedle uznania. Pachnące, wygodne łóżko – najlepiej sprawdzić samemu ;-)

Małgosia & Łukasz & Adam - dział sprzedaży

Kiedy wszystkie walizki znajdą się już bezpiecznie w pokojach, wózek hotelu zmienia się w prawdziwą karocę. Małgosia nie może przecież spóźnić się na bal! W podróży pomagają jej koledzy z działu sprzedaży. Pamiętaj, by nie zgubić pantofelka i wrócić przed 12. Wózek hotelowy nie tylko dla walizek ;-)

Andrzej - Pizzerman & Grzegorz

Sekretem doskonałej pizzy jest ciasto, a w robieniu ciasta nie mam sobie równych! Każdy rzut jest za 100 punktów. Zdenerwowany kucharz, to zły kucharz, dlatego lepiej ze mną nie igrać!

Łukasz & Danny - dział techniczny

Przykręcanie, wiercenie, montowanie, planowanie – nasz dział techniczny ma codziennie ręce pełne roboty - i to dosłownie. Tym razem chłopaki planują, jak zapanować nad światem. Ciekawe, czy im się uda? Niemożliwe robimy od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać!

Housekeeping - Alicja i Dagmara

"I już nikt nam nie powie, że jesteśmy nieopierzonymi pracownicami".

Kuchnia - Radosław & Grzegorz

"Kucharze Number One w oparach kulinarnego talentu".

Managerowie - Dawid & Dariusz

"Hotel Number One. Let's chill!"

Dział techniczny - Danny & Łukasz

"Stawiam wszystko na jedną kartę... Hotel Number One..."

Zobacz na mapie

Kliknij i pobierz APLIKACJĘ GRANO HOTELS

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij