Blogg

Ankomst 16 jan '21
Avresa 17 jan '21
Rabattkod

Lägsta prisgaranti -15%

Det är värt att boka via webbplatsen

Bästa
prisgaranti
Gratis wifi
på fastigheten
50% rabatt
på parkering med
direktbokning
Individuell
kundtjänst
Fast & easy
Attraktiva
vistelsepaket
Skräddarsydda
tjänster
Vinrabatter på
upp till 50%
10% rabatt
på gastronomi
10% rabatt
på SPA
Säkra
betalningar
15% rabatt
på din nästa vistelse
20% zniżki na rezerwację w aplikacji
Zarządzanie rezerwacją w aplikacji
Mobilny dostęp do faktur i rozliczeń
Mobilny check-in i check-out
Sterowanie pokojem w aplikacji

Blog Grano Hotels czyli Trójmiejskie Inspiracje

Poznaj wspaniały Gdańsk. Poczuj to miejsce wszystkimi zmysłami. 

Wsłuchaj się w szum fal, poczuj smak słonej wody i morską bryzę we włosach. Złap nas za rękę i daj się prowadzić klimatycznymi, brukowanymi uliczkami w blasku zachodzącego słońca. Poznaj z nami magię historycznego Gdańska i jego najbliższych okolic oraz nowoczesny wymiar dużego miasta. Odwiedź nas sam, z bliskimi, zorganizuj spotkanie przyjaciół lub współpracowników. Daj się ugościć.

Zimowy wieczór w Gdańsku

23 grudnia 2020

Rok 2020 przejdzie do historii z wielu powodów. Chwytliwe hasła „2020 nie daje o sobie zapomnieć” czy „2020 nadal w formie”, nie schodziły z nagłówków wiadomości, były przyczyną do napisania artykułów, wpisów, a także doskonałą okazją do stworzenia niezliczonej liczby memów. Sam „Rok 2020” odmieniany był przez wszystkie przypadki, a jego końcówka wciąż zapewnia dużo wrażeń. Dla wielu z nas pożegnanie z nim nie będzie więc czymś szczególnie smutnym i trudnym. Bez względu na to, czy ostatnie miesiące obeszły się z nami łagodnie, zapoczątkowały pozytywne zmiany, czy nie darzymy ich przesadną sympatią, spójrzmy z nadzieją i wykorzystajmy ten zimowy czas jak najlepiej.  

Lockdown

Lockdown, 24 listopada 2020

Uwielbiam podróże służbowe! Choć nie jeździłam w nie często, zawsze z dużą radością oczekiwałam kolejnego wyjazdu. Wszystko z prostego powodu – po pracy, nawet bardzo późno, wciąż jest się w nowym miejscu, być może po raz pierwszy lub po długiej przerwie, a to stwarza okazje do spacerów, poznawania miast w ich naturalnym, nie tylko weekendowym, rytmie. A Ty lubisz delegacje czy traktujesz je wyłącznie, jako zadanie o istotnym znaczeniu dla Ciebie lub Twojej firmy? A może łączysz je także z możliwością odpoczynku i poznawania nowych miejsc i ludzi?

Kilka pomysłów dla miłośników biegania

Aktywnie w Trójmieście, 9 listopada 2020

Listopad przychodzi znienacka. Z czasem przyzwyczajamy się do krótszych dni i bardziej rześkich poranków. Za oknami coraz częściej kręcą się puszczone na wietrze liście, nad łąkami unosi się mgła, a wizja ciepłego koca i ciekawej książki wkrada się do naszych myśli. Ten moment można przeczekać i odpocząć. Można też zakasać długie rękawy i zadbać o swoje zdrowie, odporność, dobrą kondycję, a także o pielęgnowanie pewnych nawyków, by wiosną, obudzić się w lepszej formie, niż w roku poprzednim. 

Kilka pomysłów dla miłośników jazdy rowerem

Aktywnie w Trójmieście, 12 października 2020

Żółte i czerwone liście kołyszą się na drzewach, kasztany i żołędzie spadające wprost na wąskie uliczki, a bogata w jod morska bryza przynosi uczucie orzeźwienia w leniwe popołudnie. Te małe sygnały przypominają nam, że złota polska jesień dotarła już nad morze i powoli chce się rozgościć w naszych głowach i sercach. Dajmy jej na to szansę!

W nurcie historii

Rodzinny weekend we wrześniu, 14 września 2020

Po całym dniu obfitującym w atrakcje najmłodsi śnili swe dziecięce sny. Jeszcze w wyobraźni budowali z piasku, chlapali się morską wodą, skakali po kamieniach i naśladowali odgłosy zwierząt. Rano wypoczęci, z uśmiechem na twarzach obudzili się i po cichutku wdrapali się do łóżka zaspanych rodziców. Początek dnia należał do rodziny. Poranek to doskonały czas na opowiadanie, co każdemu z nich podobało się najbardziej, jakimi wrażeniami podzielą się z koleżankami i kolegami w przedszkolu, a na jakie atrakcje czekają dziś.

I solens rytm

Familjehelg i september 31 augusti 2020
Familjer jag känner från olika delar av Polen frågar mig ofta hur man bäst planerar en semester med havet och vilka platser som är värda att se i Gdańsk. Jag inbjuder dig hjärtligt att läsa en novell om en drömhelg vid Östersjön, som fungerar som en inspiration som jag har förberett för Ola - mor, Krzysztof - far, och Aniela och Adaś för deras kommande semester.

Author of the Grano Hotels blog Daria Bałdyga

Hej! Jag är Daria och jag vill berätta några ord om mig själv. Ända sedan jag var barn älskade jag att snurra världen och vandra fingret på kartan. Det är antagligen därför jag blev geograf. Jag kunde kombinera min passion med arbete. Under många år har jag drivit och organiserat temaläger för barn och ungdomar, spelat rollen som piratkapten och utforskat hemligheterna för överlevnad, för att bli en MICE-koordinator idag. På helgerna kan du träffa mig som en facilitator för korta orienteringsmarscher för familjer eller extrema möten för vuxna. Jag älskar min border collie Inari galet. Jag tränar smidighet med henne och slänger frisbee. Hennes våta näsa motiverar mig varje dag att utöka min kunskap om hundvärlden. Jag gillar att vara aktiv och på språng. Jag springer och cyklar i skogen, backar i bergen och vandrar på väg. När jag blundar ser jag de norra länderna: vackra, vilda landskap, rymden och värmen från ljusen placerade i fönstren. Jag gillar att vandra runt i gamla städer och gräva i deras historia. Efter en aktiv dag antar jag gärna en duvas yogaställning eller hejar på de växande bladen på mina krukväxter. Jag samlar tvångs kritor, tuschpennor, pennor, anteckningsböcker, klistermärken och washi-band och skapar en bullet journal. Jag älskar att gömma mig under en filt med en kopp te och läsa. Jag ser längtan efter fiktion och reportage. Ibland skriver jag också korta former om känslor som följer oss i våra liv. Sätt dig ner och gör dig bekväm i det här utrymmet!
se på kartan
Klicka och ladda ner appen GRANO HOTELS
Den här webbplatsen använder COOKIES

Genom att surfa på den här sidan accepterar du vår cookies policy enligt dina webbläsarinställningar Läs mer om Sekretesspolicy.

OK, stäng