Big Thing - Rodzina

Przyjazd 24 sty '21
Wyjazd 25 sty '21
Kod rabatowy

Gwarancja najniższej ceny -15%

Warto rezerwować przez stronę

Gwarancja
najniższej
ceny
Darmowe
wifi na terenie
obiektu
50% zniżki na parking
przy rezerwacji
bezpośredniej
Indywidualna
obsługa
klienta
Fast
&
easy
Atrakcyjne
pakiety pobytowe
Usługi szyte
na miarę
Zniżki na wino
do 50%
10% zniżki
na gastronomię
10% zniżki
na SPA
Bezpieczne
płatności
15% zniżki
na kolejny pobyt
20% zniżki na rezerwację w aplikacji
Zarządzanie rezerwacją w aplikacji
Mobilny dostęp do faktur i rozliczeń
Mobilny check-in i check-out
Sterowanie pokojem w aplikacji

Big Thing!

Hotel Number One to idealna propozycja na spędzenie urlopu z rodziną. Okolica, Stare Miasto Gdańsk, kryje w sobie wiele atrakcji, które nie mogą umknąć uwadze najmłodszych. Również wnętrza hotelu przystosowane są do wymagań małych odkrywców. Przestronne pokoje, strefa SPA czy animacje sprawią, że nasi najmłodsi Goście poczują się tu jak u siebie w domu.

Dzień dobry!

Hotel Number One to idealna propozycja na Wasze Wakacje. Komfort zapewnią duże, przestronne pokoje typu FAMILY STUDIO, liczące nawet 32 m2, w których zmieści się jeszcze więcej zabawek i ubrań naszych najmłodszych Gości.

Rodzinne pokoje

Studio składa się z sypialni z dużym łóżkiem, w którym zmieści się cała Wasza Rodzina :) oraz salonu z rozkładaną dwuosobową sofą. Wszystkie FAMILY STUDIO zostały urządzone w energonomiczny sposób, pozostawiając dużą przestrzeń do zabawy.

Możecie na nas liczyć

Z myślą o Waszej Rodzinie Hotel Number One oferuje także specjalne, korzystne ceny dla dzieci: pobyt dzieci w wieku do lat 5 gratis, 5-12 lat 40 zł, od 13 lat 70 zł.

Podano do łóżka...

Śniadanie w pokoju? Nic prostszego, nasz Room Serwis jest do Waszej dyspozycji. W restauracji Mamma Mia czeka na Was specjalne KIDS MENU, w którym każdy niejadek znajdzie dla siebie coś smacznego.

Niech się trochę zmęczą...

Dla wszystkich Gości dostępne jest Centrum SPA ze strefą basenową. Na tych najmłodszych czeka wiele atrakcji i dużo miejsca do zabawy. Pssst... w naszym SPA Menu są też zabiegi dla dzieci.

Pani od zadań specjalnych!

W ramach pobytu w naszym hotelu organizujemy wyjątkowe animacje dla dzieci. Drodzy Rodzice to czas na chwilę odpoczynku, Wasze maluchy są pod dobrą opieką.

Zobacz na mapie

Kliknij i pobierz APLIKACJĘ GRANO HOTELS

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij