Strefa biznes

Przyjazd 17 wrz '19
Wyjazd 18 wrz '19
Liczba osób 2 osoby
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby
  • 4 osoby
  • 5 osób
  • 6 osób
  • Dowolnie
Kod rabatowy

Gwarancja najniższej ceny -15%

Warto rezerwować przez stronę

Gwarancja
najniższej
ceny
Darmowe
wifi na terenie
obiektu
50% zniżki na parking
przy rezerwacji
bezpośredniej
Indywidualna
obsługa
klienta
Fast
&
easy
Atrakcyjne pakiety pobytowe
Usługi szyte
na miarę
Zniżki na wino
do 50%
10% zniżki
na gastronomię
10% zniżki
na SPA
Bezpieczne
płatności
15% zniżki
na kolejny pobyt

Planujesz szkolenie, konferencję czy imprezę firmową?

 Wybierz strefę biznesu w Hotelu Grano i przekonaj się, że praca w odpowiednim otoczeniu może być przyjemna i efektywna.

Centrum konferencyjne

Centrum konferencyjne Hotelu Grano to nowoczesny kompleks zaprojektowany z myślą o spotkaniach i podróżach służbowych. Znajdują się tu 3 sale konferencyjne. Największa, o powierzchni 100m2 jest przystosowana dla około 100 gości w układzie teatralnym oraz może zostać podzielona na dwie mniejsze sale. Oprócz tego, nasze centrum konferencyjne zawiera kameralną salę o powierzchni 30 m2 zaprojektowaną dla około 20 osób w układzie teatralnym.

Komfortowe warunki pracy

Strefa biznesu została stworzona z myślą o spotkaniach biznesowych i konferencjach. Naszym celem jest zapewnienie Wam jak największego komfortu zarówno podczas wypoczynku jak i zadań służbowych. Wiemy jak ważne są warunki pracy, dlatego zadbaliśmy o to, by w strefie biznesu znalazło się wszystko czego potrzebujecie. Sale wyposażone są w klimatyzację, WiFi, rzutnik z ekranem, nagłośnienie oraz niezbędne akcesoria takie jak flipcharty. By zapewnić jeszcze bardziej sprzyjające otoczenie pracy, sale mają dostęp do światła dziennego oraz istnieje możliwość ich zaciemnienia.

Kapitalna obsługa

Nasz znakomity personel zawsze będzie do Waszej dyspozycji. Zwarty i gotowy, by pomóc w obsłudze podczas każdego spotkania czy konferencji. Nasze doświadczenie i indywidualne podejście do Waszych potrzeb gwarantują sukces każdego eventu.

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij