Hotel Grano

Ankomst 10 des. '19
Avgang 11 des. '19
Antall personer 2 personer
  • 1 person
  • 2 personer
  • 3 personer
  • 4 personer
  • 5 personer
  • 6 personer
  • Fritt
Rabattkode

Laveste prisgaranti -15%

Det lønner seg å bestille gjennom nettstedet

Laveste pris
garanti
Gratis wifi
i vårt
hotellanlegg
50% rabatt
på parkering
ved direkte bestilling
Individuell
kundebetjening
Fast
&
easy
Attraktive
oppholdspakker
Skreddersydde
tjenester
Rabatt på vin
opptil 50%
10% rabatt
på gastronomi
10% rabatt
på SPA
Trygg
betaling
15% rabatt på
ditt neste opphold

Stor Åpning Våren 2020

Hotel Grano er et luksuriøst anlegg som bygges på Wyspa Spichrzów (Kornlagerøya) i hjertet av Gdańsk. Det planlegges 136 komfortable rom, en SPA- og velværesone og en original restaurant i bygningen. Grano Hotell vil være en virkelig fest for alle sanser. Leitmotivet for interiørdesignet vil være vin og blomster, noe som i kombinasjon med materialer av høyeste kvalitet vil gi anlegget en enestående karakter!

Ta gjerne kontakt med vår salgsavdeling fordi du allerede kan bestille rom!

Spesialtilbud

Restaurant og SPA

Design
Design

Motywem przewodnim designu wnętrz będą wino i kwiaty, które w połączeniu z najwyższej jakości materiałami zadecydują o wyjątkowym charakterze inwestycji. Ten oryginalny projekt to dzieło pracowni Ideograf – Pauliny Czurak. Oprócz nowoczesnego wystroju, w hotelu, zastosowanych zostanie wiele rozwiązań high-end.

Design
Lokalizacja
Lokalizacja

Bezpośrednie sąsiedztwo licznych pubów i restauracji oraz obiektów kulturalno-rozrywkowych to gwarancja, że Goście Hotelu Grano nigdy nie będą się nudzić. Wyspa Spichrzów położona jest w samym sercu historycznego Gdańska. Na wyciągnięcie ręki od ulic Pszennej i Żytniej, gdzie powstaje Hotel Grano, znajdują się najbardziej znane atrakcje turystyczne miasta, które co roku przyciągają miliony turystów.

Lokalizacja
Restauracja Hotel Grano
Restauracja Hotel Grano

Daj się zaprosić do świata pełnego oryginalnych, finezyjnych dań. Serwując Wam kuchnię polską w nowym, fantazyjnym wydaniu zapewnimy Wam bogactwo smaków i aromatów, które zachwycą niejednego smakosza. 

Restauracja Hotel Grano
SPA & Wellness Center
SPA & Wellness Center

To tu nasi Goście poddać się mogą relaksującemu działaniu zabiegów SPA zamknąć oczy i zanurzyć się w kojącej atmosferze.

SPA & Wellness Center
/ 4

Våre rom

Instagram

Se på kartet
Denne siden bruker COOKIES-filer

Ved å surfe på nettsider aksepterer du vår cookie-politikk i henhold til nettleserinnstillingene. Les mer om Personvernregler.

OK, lukk