Restauracja

Przyjazd 04 lip '20
Wyjazd 05 lip '20
Kod rabatowy

Gwarancja najniższej ceny -15%

Warto rezerwować przez stronę

Gwarancja
najniższej
ceny
Darmowe
wifi na terenie
obiektu
50% zniżki na parking
przy rezerwacji
bezpośredniej
Indywidualna
obsługa
klienta
Fast
&
easy
Atrakcyjne
pakiety pobytowe
Usługi szyte
na miarę
Zniżki na wino
do 50%
10% zniżki
na gastronomię
10% zniżki
na SPA
Bezpieczne
płatności
15% zniżki
na kolejny pobyt

Zasmakuj szczęścia Kraina smaków

Restauracja Mamma Mia Zielona Pietruszka, otwarta także dla Gości z zewnątrz, została zaprojektowana w stylistyce korespondującej z charakterem Hotelu Number One. Przestronne, lecz przytulne wnętrza urzekają prostym, stylowym wykończeniem, stonowanymi barwami oraz spokojną atmosferą, w której kunsztowne propozycje naszej kuchni grają pierwsze skrzypce. Na pewno zaskoczymy Was również cenami, które określić można jako przystępne!

Więcej niż śródziemnomorskie smaki

Nowoczesna kuchnia serwowana w Restauracji Mamma Mia to autorskie propozycje naszego szefa kuchni, inspirowane kuchnią śródziemnomorską, lecz wzbogacone talentem mistrza oraz polskimi lub międzynarodowymi akcentami.

W efekcie Goście mogą oddawać się rozkoszom podniebienia, smakując wyrafinowane kompozycje, które każdym kęsem zabierają ich w niezwykłą podróż po krainie najwykwintniejszych aromatów.

Prawdziwa sztuka nie ma nic do ukrycia

Nasz zespół uwielbia gotować i dzielić się z Gośćmi tą pasją. To właśnie dlatego prowadzimy kuchnię otwartą, przygotowując znakomite potrawy na oczach Gości.

Wyszukane menu, intensywne smaki

Tworzymy kuchnię nowoczesną, wpisującą się w otwartość i niezwykłą, wielokulturową atmosferę Gdańska. Nasze menu typu SMART jest odzwierciedleniem tego podejścia – krótka karta oferuje prawdziwą kulinarną ucztę.

Smaki naszych błyskotliwych kompozycji będą jeszcze intensywniejsze dzięki znakomitym winom, które starannie dobieramy w doskonałych winnicach z różnych regionów świata.

Prawdziwy smak zabawy

Mamma Mia dba także o najmłodszych. Mamy specjalne miejsce, w którym najmłodsi Goście mogą się pobawić oraz przejechać na naszym koniku Don Pedro.

Przygotowaliśmy też specjalne menu dla dzieci.

Lubimy zaskakiwać na śniadanie

Codziennie serwujemy nieoczekiwane propozycje i przyciągamy bogactwem smaków i aromatów.

Zawsze jednak gwarantujemy:

  • obfity bufet śniadaniowy dostosowany do różnych gustów - każdy znajdzie coś dla siebie!
  • świeże i naturalne produkty
  • idealną atmosferę do spożycia najważniejszego posiłku dnia
Menu

Menu

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij