Biznes

Przyjazd 20 paź '20
Wyjazd 21 paź '20
Kod rabatowy

Gwarancja najniższej ceny -15%

Warto rezerwować przez stronę

Gwarancja
najniższej
ceny
Darmowe
wifi na terenie
obiektu
50% zniżki na parking
przy rezerwacji
bezpośredniej
Indywidualna
obsługa
klienta
Fast
&
easy
Atrakcyjne
pakiety pobytowe
Usługi szyte
na miarę
Zniżki na wino
do 50%
10% zniżki
na gastronomię
10% zniżki
na SPA
Bezpieczne
płatności
15% zniżki
na kolejny pobyt

WYMARZONE MIEJSCE DLA GOŚCI BIZNESOWYCH

Przestronne pokoje Hotelu Number One zapewnią najwyższy komfort w czasie podróży służbowej. W każdym pokoju znajduje się ergonomiczne miejsce do pracy z szybkim, bezprzewodowym i darmowym łączem internetowym.

Do wyboru Gości są też 62 dwupokojowe studia składające się z osobnej sypialni i pokoju dziennego, który umożliwia organizację kameralnych spotkań biznesowych.

Nasza restauracja to doskonałe miejsce na biznesowy lunch lub kolację w przytulnej i swobodnej atmosferze. Natomiast Instytut Wellness i SPA z basenem, saunami, siłownią pozwoli zregenerować siły po intensywnym dniu pracy.

Dogodna lokalizacja

Hotel położony jest w samym Centrum Gdańska, co zapewnia wygodne połączenie z Portem lotniczym im. Lecha Wałęsy, Dworcem Kolejowym Gdańsk Główny, drogą ekspresową S7 w kierunku Warszawy oraz autostradą A1 prowadzącą do Łodzi. Warto także wspomnieć o bezpośrednich połączeniach promowych kursujących na trasach: Gdańsk - Nynäshamn oraz Gdynia – Karlskrona.

Nowoczesne wyposażenie

Kameralna sala konferencyjna sprawdzi się jako miejsce organizacji spotkań biznesowych. Wyposażenie sali obejmuje m.in. klimatyzację, bezprzewodowy internet, ekran, rzutnik oraz system nagłośnienia wraz z mikrofonami bezprzewodowymi. Sala konferencyjna Hotelu Number One pomieści jednorazowo do 50 osób. Istnieje możliwość całkowitego zaciemnienia sali.

Spełniamy oczekiwania

Dla Gości biznesowych stworzyliśmy specjalną ofertę obsługi podróży firmowych. Zawarta z nami umowa zapewnia szereg benefitów, w tym m.in. preferencyjne stawki i warunki anulacji noclegów, wygodną formę rozliczenia kosztów taksówek hotelowych uwzględnianych na jednej ogólnej fakturze. Nawiązując z nami współpracę klienci korporacyjni mogą liczyć również na dodatkowe bonusy.

Oferujemy:

 • Przestronne pokoje z ergonomicznym miejscem do pracy 
 • Darmowy, bezprzewodowy dostęp do Internetu
 • Salę konferencyjną wyposażoną w:
  • Klimatyzację
  • Ekran z rzutnikiem
  • System nagłośnienia wraz z mikrofonami bezprzewodowymi 
  • Bezprzewodowy Internet
  • Dostęp do światła dziennego z możliwością całkowitego zaciemnienia sali 
 • Fachową pomoc przy organizacji spotkania
 • Przerwy kawowe
 • Miejsce na biznesowy lunch lub kolację w przytulnej i swobodnej atmosferze w restauracji "Mamma Mia Zielona Pietruszka"
 • Relaks i odprężenie w One Harmony SPA & Wellness Center

WYJĄTKOWA LOKALIZACJA W SAMYM SERCU GDAŃSKA

WYJĄTKOWA LOKALIZACJA W SAMYM SERCU GDAŃSKA
WYJĄTKOWA LOKALIZACJA W SAMYM SERCU GDAŃSKA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą konferencyjną, zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszym Doradcą. Z przyjemnością udzieli Państwu szczegółowych informacji.

MICHAŁ DAŃCZAK

T: +48 572 508 074
E: mdanczak@granohotels.pl

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij