Blog

Ankunft 24 Seite '20
Reise 25 Seite '20
Rabattcode

Garantie des niedrigsten Preises -15%

Es lohnt sich, über die Website zu buchen

Garantie des
niedrigsten Preises
Kostenloses
WLAN auf dem
Gelände
50% Rabatt
für den Parkplatz bei
direkter Buchung
individuelle
Kundenbedienung
Fast
&
Easy
attraktive
Aufenthaltspakete
Maßgeschneiderte
Dienstleistungen
Rabatt für Wein
bis 50%
10% Rabbat
für Gastronomie
10% Rabbat
für SPA
Sichere
Zahlungen
15% Rabbat für
nächsten Aufenthalt

Blog Grano Hotels czyli Trójmiejskie Inspiracje

Poznaj wspaniały Gdańsk. Poczuj to miejsce wszystkimi zmysłami. 

Wsłuchaj się w szum fal, poczuj smak słonej wody i morską bryzę we włosach. Złap nas za rękę i daj się prowadzić klimatycznymi, brukowanymi uliczkami w blasku zachodzącego słońca. Poznaj z nami magię historycznego Gdańska i jego najbliższych okolic oraz nowoczesny wymiar dużego miasta. Odwiedź nas sam, z bliskimi, zorganizuj spotkanie przyjaciół lub współpracowników. Daj się ugościć.

Kilka pomysłów dla miłośników jazdy rowerem

Aktywnie w Trójmieście, 12 października 2020

Żółte i czerwone liście kołyszą się na drzewach, kasztany i żołędzie spadające wprost na wąskie uliczki, a bogata w jod morska bryza przynosi uczucie orzeźwienia w leniwe popołudnie. Te małe sygnały przypominają nam, że złota polska jesień dotarła już nad morze i powoli chce się rozgościć w naszych głowach i sercach. Dajmy jej na to szansę!

W nurcie historii

Rodzinny weekend we wrześniu, 14 września 2020

Po całym dniu obfitującym w atrakcje najmłodsi śnili swe dziecięce sny. Jeszcze w wyobraźni budowali z piasku, chlapali się morską wodą, skakali po kamieniach i naśladowali odgłosy zwierząt. Rano wypoczęci, z uśmiechem na twarzach obudzili się i po cichutku wdrapali się do łóżka zaspanych rodziców. Początek dnia należał do rodziny. Poranek to doskonały czas na opowiadanie, co każdemu z nich podobało się najbardziej, jakimi wrażeniami podzielą się z koleżankami i kolegami w przedszkolu, a na jakie atrakcje czekają dziś.

W rytmie słońca

Rodzinny weekend we wrześniu, 31 sierpnia 2020

Znajome rodziny z różnych części Polski często pytają mnie, w jaki sposób najlepiej zaplanować wakacje nad morzem oraz jakie miejsca są warte zobaczenia w Gdańsku. Zapraszam serdecznie do przeczytania krótkiej historii o wymarzonym weekendzie nad Bałtykiem, służącej za inspirację, jaką przygotowałam dla mamy Oli, taty Krzysztofa oraz Anielki i Adasia na ich zbliżający się urlop.

Autorka bloga Grano Hotels Daria Bałdyga

Cześć! Jestem Daria i chcę Ci opowiedzieć kilka słów o sobie.

Od dziecka uwielbiałam kręcić globusem i błądzić palcem po mapie. Pewnie dlatego zostałam geografem. Udało mi się połączyć pasję z pracą. Przez wiele lat prowadziłam i organizowałam tematyczne obozy dla dzieci i młodzieży, wcielając się w kapitana piratów i zgłębiając tajniki survivalu, by dziś stać się koordynatorem MICE. W weekendy można mnie spotkać, jako realizatora krótkich marszy na orientację dla rodzin lub na ekstremalnych rajdach dla dorosłych. Szalenie kocham moją suczkę border collie Inari. Trenuję z nią agility i rzucam frisbee. Jej mokry nochal motywuje mnie każdego dnia do poszerzania wiedzy o psim świecie. Lubię być aktywna i w ruchu. Biegam i jeżdżę rowerem po lesie, wędruję z plecakiem po górach, spaceruję bezdrożami. Kiedy zamykam oczy, widzę północne krainy: piękne, dzikie krajobrazy, przestrzeń i ciepło postawionych w oknach świec. Lubię błądzić po starych miastach i zagłębiać się w ich historię. Po aktywnym dniu z radością przybieram jogową pozycję gołębia lub kibicuję rozwijającym się listkom moich kwiatów doniczkowych. Nałogowo kolekcjonuję kredki, pisaki, długopisy, pióra, notesy, naklejki i taśmy washi, kreując bullet journal. Uwielbiam zaszyć się pod kocem z kubkiem herbaty i czytać. Tęsknym wzrokiem wyglądam za literaturą piękną i reportażami. Od czasu do czasu piszę też krótkie formy o emocjach, które towarzyszą nam w życiu.

Usiądź wygodnie i rozgość się w tej przestrzeni!

 

Siehe auf der Karte
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen