SPA & Wellness

Przyjazd 08 lip '20
Wyjazd 09 lip '20
Kod rabatowy

Gwarancja najniższej ceny -15%

Warto rezerwować przez stronę

Gwarancja
najniższej
ceny
Darmowe
wifi na terenie
obiektu
50% zniżki na parking
przy rezerwacji
bezpośredniej
Indywidualna
obsługa
klienta
Fast
&
easy
Atrakcyjne
pakiety pobytowe
Usługi szyte
na miarę
Zniżki na wino
do 50%
10% zniżki
na gastronomię
10% zniżki
na SPA
Bezpieczne
płatności
15% zniżki
na kolejny pobyt

Odpłyń, zrelaksuj się Poczuj odprężającą moc wody

Apartamenty Grano zostały stworzone dla komfortu. To miejsce, w którym koncepcja relaksu przejawia się
w każdym detalu. Po dniu pełnym atrakcji, spędzonym na podziwianiu wspaniałego Gdańska, kroki Gości prowadzą do One Harmony Spa & Wellness. To tu mogą poddać się relaksującemu działaniu zabiegów SPA zamknąć oczy i zanurzyć się w kojącej atmosferze. Pozwolić odpłynąć myślom i skupić się na „tu i teraz”. W ramach każdego pobytu dostęp do naszej oazy spokoju jest wliczony w cenę - aż 100 minut dziennie na osobę.

Czysta przyjemność

Do dyspozycji Gości oddajemy basen rekreacyjny o powierzchni 80 m2 , 12 m długości i 1,5 m głębokości. Dla najmłodszym amatorów kąpieli przygotowaliśmy bezpieczną strefę z brodzikiem.

Nasz nowoczesny basen zapewnia głębokie odprężenie w ozonowanej, wolnej od chloru wodzie. Po sesji pływackiej Goście mogą także skorzystać z dodatkowych atrakcji jak masaż wodny pleców, karku oraz gejzer i przeciwprąd basenowy.

Oaza relaksu dla ciała i duszy

Na terenie strefy basenu do dyspozycji Gości oddajemy również jacuzzi, będące idealnym połączeniem relaksacyjnego masażu dla ciała oraz odprężenia dla ducha. Dobroczynne działanie wody pozwoli ukoić zmysły i nabrać sił witalnych.

Nie tylko basen z lustrzanym sufitem

Zapraszamy także do:

  • sauny fińskiej,
  • sauny infrared,
  • łaźni mokrej,
  • siłowni/sali fitness.

Strefa SPA, czyli One Harmony

One Harmony to enklawa harmonijnego odprężenia. To przestrzeń, zaprojektowana tak, aby budować atmosferę sprzyjającą głębokiemu relaksowi. To profesjonalne zabiegi SPA skoncentrowane na ukojeniu, dopasowane do indywidualnych potrzeb. To także doświadczony personel, który fachowo wprowadzi Gości do naszego świata odnowy.

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij