One Harmony SPA & Wellness

Przyjazd 19 paź '20
Wyjazd 20 paź '20
Kod rabatowy

Gwarancja najniższej ceny -15%

Warto rezerwować przez stronę

Gwarancja
najniższej
ceny
Darmowe
wifi na terenie
obiektu
50% zniżki na parking
przy rezerwacji
bezpośredniej
Indywidualna
obsługa
klienta
Fast
&
easy
Atrakcyjne
pakiety pobytowe
Usługi szyte
na miarę
Zniżki na wino
do 50%
10% zniżki
na gastronomię
10% zniżki
na SPA
Bezpieczne
płatności
15% zniżki
na kolejny pobyt

POCZUJ MOC PRAWDZIWEGO ODPRĘŻENIA

One Harmony SPA & Wellness to 450 m2 oazy prawdziwego relaksu. To przestrzeń stworzona do wypoczynku. Poddając się relaksującemu działaniu zabiegów SPA zamknij oczy i zanurz się w kojącej atmosferze. Pozwól odpłynąć myślom i skup się na „tu i teraz”.

Czysta przyjemność

Nasz basen rekreacyjny o powierzchni 80 m2, 12 m długości i 1,5 m głębokości zapewnia głębokie odprężenie. Brodzik pozwoli na bezpieczną kąpiel nawet najmniejszym Gościom naszego Centrum SPA. Po sesji pływackiej skorzystajcie z dodatkowych atrakcji takich jak: masaż wodny pleców i karku oraz gejzer i przeciwprąd basenowy.

Oaza relaksu dla ciała i duszy

Na terenie strefy basenu znajduje się również jacuzzi, będące idealnym połączeniem relaksacyjnego masażu dla ciała oraz odprężenia dla ducha. Dobroczynne działanie wody pozwoli ukoić zmysły i nabrać sił witalnych.

Strefa gorącego odprężenia

Daj się zaprosić również do saun, w których poziom relaksu osiągnie najwyższy poziom!

Zapraszamy do: 

  • sauny fińskiej
  • sauny infrared
  • łaźni mokrej

Harmonijne zabiegi

Zabiegi i rytuały oferowane w strefie SPA One Harmony to oferta stworzona z myślą o harmonijnym relaksie, odnowie i ukojeniu. Profesjonalny personel, wnętrza zaprojektowane tak, aby wspierać relaksacyjne oddziaływanie zabiegów, a także wyjątkowa atmosfera strefy relaksu położonej w samym sercu Gdańska to nasza recepta na zniwelowanie stresu i prawdziwe, głębokie odprężenie. Profesjonalne zabiegi SPA skoncentrowane na ukojeniu, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Wystarczy wybrać zabieg.

Strefa Fitness

Siłownia została wyposażona w najwyższej klasy sprzęt, który gwarantuje komfort realizacji ćwiczeń oraz bezpieczeństwo. Dzięki wielu urządzeniom możliwe jest trenowanie wszystkich partii ciała według własnych preferencji.

Cennik wejść na basen

Jednorazowe wejście na basen (60 minut) kosztuje 59 zł.

Ceny karnetów:

  • 5 wejść 179 zł / 30 dni
  • 10 wejść 299 zł / 30 dni
  • 15 wejść 349 zł / 30 dni
  • 20 wejść 399 zł / 60 dni
  • 30 wejść 499 zł / 60 dni
Zabiegi SPA

Zabiegi SPA

W One Harmony znajdują się 4 gabinety przeznaczone do wykonywania masaży, zabiegów kosmetycznych na ciało oraz twarz. Zabiegi i rytuały to oferta stworzona z myślą o harmonijnym relaksie, odnowie i ukojeniu.

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij