Imprezy

Przyjazd 23 sty '21
Wyjazd 24 sty '21
Kod rabatowy

Gwarancja najniższej ceny -15%

Warto rezerwować przez stronę

Gwarancja
najniższej
ceny
Darmowe
wifi na terenie
obiektu
50% zniżki na parking
przy rezerwacji
bezpośredniej
Indywidualna
obsługa
klienta
Fast
&
easy
Atrakcyjne
pakiety pobytowe
Usługi szyte
na miarę
Zniżki na wino
do 50%
10% zniżki
na gastronomię
10% zniżki
na SPA
Bezpieczne
płatności
15% zniżki
na kolejny pobyt
20% zniżki na rezerwację w aplikacji
Zarządzanie rezerwacją w aplikacji
Mobilny dostęp do faktur i rozliczeń
Mobilny check-in i check-out
Sterowanie pokojem w aplikacji
Idealne miejsce na Wasz event

Idealne miejsce na Wasz event

Planujecie uroczystą kolację biznesową? Szykuje się spotkanie rodzinne? Chrzest, komunia, a może urodziny? Nasza restauracja to idealne miejsce na Wasz event! By zapewnić Wam komfort i kameralny klimat, specjalnie z Waszej okazji wydzielimy w naszej restauracji miejsce na Wasze wydarzenie. Zrobimy co w naszej mocy, by dzień Waszego eventu był udany i na długo zapamiętany. Każdy z Gości jest inny i ma inne oczekiwania. Do każdego z Was podchodzimy indywidualnie, zawsze staramy się przygotować ofertę dopasowaną do Waszych potrzeb.  

Imprezy rodzinne

Szykuje się szczególna okazja do spotkania rodzinnego? Nasza restauracja do doskonałe miejsce na Wasze spotkanie. Zrobimy co w naszej mocy, by dzień Waszego eventu był udany i na długo zapamiętany.

Wesele

Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważny jest dzień wesela dla Młodej Pary. Zależy nam na tym, by ten szczególny dzień był dnia Nich wyjątkowy i niezapomniany. 

Chrzciny

Chrzciny to ważne wydarzenie dla całej rodziny oraz wyjątkowa okazja do spotkania w gronie najbliższych. Dołożymy wszelkich starań, by zapewnić Wam jak największy komfort, a Wasz wyjątkowy dzień był beztroski i zapamiętany na długo. 

Urodziny

Sto lat, sto lat! Zaproś bliskich do naszej restauracji na fantastyczne urodzinowe spotkanie! By zapewnić Wam komfort i kameralny klimat, specjalnie z Waszej okazji wydzielimy w naszej restauracji miejsce na Wasze wydarzenie.

Skontaktuj się z nami

W celu organizacji wydarzenia zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszym Doradcą. Na podstawie Waszych preferencji, dobierzemy odpowiednią ofertę.

DARIA BAŁDYGA

T: +48 572 508 068
E: dbaldyga@granohotels.pl

Zobacz na mapie

Kliknij i pobierz APLIKACJĘ GRANO HOTELS

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij