Blog

Przyjazd 25 lis '20
Wyjazd 26 lis '20
Kod rabatowy

Gwarancja najniższej ceny -15%

Warto rezerwować przez stronę

Gwarancja
najniższej
ceny
Darmowe
wifi na terenie
obiektu
50% zniżki na parking
przy rezerwacji
bezpośredniej
Indywidualna
obsługa
klienta
Fast
&
easy
Atrakcyjne
pakiety pobytowe
Usługi szyte
na miarę
Zniżki na wino
do 50%
10% zniżki
na gastronomię
10% zniżki
na SPA
Bezpieczne
płatności
15% zniżki
na kolejny pobyt
20% zniżki na rezerwację w aplikacji
Zarządzanie rezerwacją w aplikacji
Mobilny dostęp do faktur i rozliczeń
Mobilny check-in i check-out
Sterowanie pokojem w aplikacji

Blog Grano Hotels czyli Trójmiejskie Inspiracje

Poznaj wspaniały Gdańsk. Poczuj to miejsce wszystkimi zmysłami. 

Wsłuchaj się w szum fal, poczuj smak słonej wody i morską bryzę we włosach. Złap nas za rękę i daj się prowadzić klimatycznymi, brukowanymi uliczkami w blasku zachodzącego słońca. Poznaj z nami magię historycznego Gdańska i jego najbliższych okolic oraz nowoczesny wymiar dużego miasta. Odwiedź nas sam, z bliskimi, zorganizuj spotkanie przyjaciół lub współpracowników. Daj się ugościć.

Kilka pomysłów dla miłośników biegania

Aktywnie w Trójmieście, 9 listopada 2020

Listopad przychodzi znienacka. Z czasem przyzwyczajamy się do krótszych dni i bardziej rześkich poranków. Za oknami coraz częściej kręcą się puszczone na wietrze liście, nad łąkami unosi się mgła, a wizja ciepłego koca i ciekawej książki wkrada się do naszych myśli. Ten moment można przeczekać i odpocząć. Można też zakasać długie rękawy i zadbać o swoje zdrowie, odporność, dobrą kondycję, a także o pielęgnowanie pewnych nawyków, by wiosną, obudzić się w lepszej formie, niż w roku poprzednim. 

Kilka pomysłów dla miłośników jazdy rowerem

Aktywnie w Trójmieście, 12 października 2020

Żółte i czerwone liście kołyszą się na drzewach, kasztany i żołędzie spadające wprost na wąskie uliczki, a bogata w jod morska bryza przynosi uczucie orzeźwienia w leniwe popołudnie. Te małe sygnały przypominają nam, że złota polska jesień dotarła już nad morze i powoli chce się rozgościć w naszych głowach i sercach. Dajmy jej na to szansę!

W nurcie historii

Rodzinny weekend we wrześniu, 14 września 2020

Po całym dniu obfitującym w atrakcje najmłodsi śnili swe dziecięce sny. Jeszcze w wyobraźni budowali z piasku, chlapali się morską wodą, skakali po kamieniach i naśladowali odgłosy zwierząt. Rano wypoczęci, z uśmiechem na twarzach obudzili się i po cichutku wdrapali się do łóżka zaspanych rodziców. Początek dnia należał do rodziny. Poranek to doskonały czas na opowiadanie, co każdemu z nich podobało się najbardziej, jakimi wrażeniami podzielą się z koleżankami i kolegami w przedszkolu, a na jakie atrakcje czekają dziś.

W rytmie słońca

Rodzinny weekend we wrześniu, 31 sierpnia 2020

Znajome rodziny z różnych części Polski często pytają mnie, w jaki sposób najlepiej zaplanować wakacje nad morzem oraz jakie miejsca są warte zobaczenia w Gdańsku. Zapraszam serdecznie do przeczytania krótkiej historii o wymarzonym weekendzie nad Bałtykiem, służącej za inspirację, jaką przygotowałam dla mamy Oli, taty Krzysztofa oraz Anielki i Adasia na ich zbliżający się urlop.

Autorka bloga Grano Hotels Daria Bałdyga

Cześć! Jestem Daria i chcę Ci opowiedzieć kilka słów o sobie.

Od dziecka uwielbiałam kręcić globusem i błądzić palcem po mapie. Pewnie dlatego zostałam geografem. Udało mi się połączyć pasję z pracą. Przez wiele lat prowadziłam i organizowałam tematyczne obozy dla dzieci i młodzieży, wcielając się w kapitana piratów i zgłębiając tajniki survivalu, by dziś stać się koordynatorem MICE. W weekendy można mnie spotkać, jako realizatora krótkich marszy na orientację dla rodzin lub na ekstremalnych rajdach dla dorosłych. Szalenie kocham moją suczkę border collie Inari. Trenuję z nią agility i rzucam frisbee. Jej mokry nochal motywuje mnie każdego dnia do poszerzania wiedzy o psim świecie. Lubię być aktywna i w ruchu. Biegam i jeżdżę rowerem po lesie, wędruję z plecakiem po górach, spaceruję bezdrożami. Kiedy zamykam oczy, widzę północne krainy: piękne, dzikie krajobrazy, przestrzeń i ciepło postawionych w oknach świec. Lubię błądzić po starych miastach i zagłębiać się w ich historię. Po aktywnym dniu z radością przybieram jogową pozycję gołębia lub kibicuję rozwijającym się listkom moich kwiatów doniczkowych. Nałogowo kolekcjonuję kredki, pisaki, długopisy, pióra, notesy, naklejki i taśmy washi, kreując bullet journal. Uwielbiam zaszyć się pod kocem z kubkiem herbaty i czytać. Tęsknym wzrokiem wyglądam za literaturą piękną i reportażami. Od czasu do czasu piszę też krótkie formy o emocjach, które towarzyszą nam w życiu.

Usiądź wygodnie i rozgość się w tej przestrzeni!

 

Zobacz na mapie

Kliknij i pobierz APLIKACJĘ GRANO HOTELS

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij