Blog

Ankunft 07 Juni '23
Reise 08 Juni '23
Rabattcode

Garantie des niedrigsten Preises -10%

Es lohnt sich, über die Website zu buchen

Garantie des
niedrigsten Preises
Kostenloses
WLAN auf dem
Gelände
50% Rabatt
für den Parkplatz bei
direkter Buchung
individuelle
Kundenbedienung
Fast
&
Easy
attraktive
Aufenthaltspakete
Maßgeschneiderte
Dienstleistungen
Rabatt für Wein
bis 50%
10% Rabbat
für Gastronomie
10% Rabbat
für SPA
Sichere
Zahlungen
15% Rabbat für
nächsten Aufenthalt
20% Rabatt auf In-App-Buchung
Verwalten Sie Ihre Buchung in der App
Mobiler Zugriff auf Rechnungen und Abrechnungen
Mobiles Ein- und Auschecken
Raumsteuerung in der Anwendung

Blog Grano Hotels - Inspirationen von Tricity

Lernen Sie das wundervolle Danzig kennen. Fühlen Sie diesen Ort mit allen Sinnen. Hören Sie dem Rauschen der Wellen zu, spüren Sie den Geschmack des Salzwassers und der Meeresbrise in Ihren Haaren. Nehmen Sie uns bei der Hand und lassen Sie sich mitführen die atmosphärischen, gepflasterten Straßen im Licht der untergehenden Sonne. Lernen Sie mit uns den Zauber des historischen Danzig kennen. Die unmittelbare Umgebung und die moderne Dimension einer Großstadt Besuchen Sie uns allein, organisieren Sie mit Ihren Verwandten ein Treffen mit Freunden oder mit uns Arbeitskräfte.

Szerokie, puste, piaszczyste plaże, czyli urlop w rajskim Sobieszewie

22 maja 2023

Choć może 18 stopni ciepła na zewnątrz jeszcze nie dla wszystkich jest sygnałem do pompowania kółek i dmuchanych flamingów lub poszukiwań spakowanych rok wcześniej strojów kąpielowych, jednak jest to już dobry moment, by pomyśleć o nadchodzącym urlopie letnim. A dla miłośników wiosennej aury i temperatur, by już dziś zaplanować weekend… na plaży. Którą wybrać? Dowiecie się z artykułu.

Majówka nad morzem, czyli w drogę z Gdańska na Hel i z powrotem

27 kwietnia 2023

Choć nieco rzutem na taśmę, ale zdążyliśmy! Dla tych z Was, którzy wybierają się do Trójmiasta na długi weekend majowy, a także dla tych, którzy dopiero zastanawiają się, co zrobić z nadchodzącymi wolnymi dniami, w tym roku przypadającymi wyjątkowo korzystnie, spieszę z pomocą.

Przygotowałam propozycję aktywnego spędzenie czasu i poznanie uroków bliskich okolic Gdańska z nieco innej perspektywy. Zapraszam do lektury! 

Wielkanocny, nadmorski spacer w Trójmieście

27 marca 2023

Wkrótce święta. Przyglądając się coraz liczniejszym ofertom wielkanocnym w hotelach i temu, jak wielu z nas faktycznie decyduje się na spędzenie tego czasu, korzystając z turystycznych propozycji, myślę, że możemy już z przekonaniem przyznać, że Wielki Tydzień, ale przede wszystkim okres między Wielką Sobotą a Poniedziałkiem Wielkanocnym, staje się doskonałą okazją do złapania oddechu. Powoli, Wielkanoc poza domem – w gronie rodzinnym lub wręcz przeciwnie – zyskuje miano nowej tradycji.

I ja to doskonale rozumiem. Wielkanoc, oprócz aspektów religijnych, kojarzy się już z wiosną i kolejnym przebudzeniem świata przyrody. A my – złaknieni słońca, świeżego powietrza i odpoczynku – chętnie łączymy katolicką celebrację misterium paschalnego z namacalnym światem pierwszych kwitnących kwiatów, pąków na drzewach i śpiewem ptaków.

Zastanawiałam się, o czym chciałabym opowiedzieć Wam w tym artykule i doszłam do wniosku, że napiszę o tym, co sama od wielu lat robię w Wielką Niedzielę lub Lany Poniedziałek. W zeszłym roku oraz w nadchodzące święta towarzyszyła i będzie mi towarzyszyć również najbliższa rodzina. Fakt, jak bardzo są zadowoleni, spędzając święta w Trójmieście i jak wiele osób spotykamy na naszej wielkanocnej ścieżce, pozwala mi myśleć, że wielu turystów uważa podobnie.

Dlatego zapraszam Was na spacer nad morze ;)

Trójmiasto z dziećmi – warto? Warto!

13 marca 2023

Przeglądając fora internetowe i portale społecznościowe, często zauważam pytania rodziców, dziadków i opiekunów dzieci dotyczące wyboru miejsca wypoczynku – zarówno krótszego, weekendowego, jak i planowanych wakacji letnich oraz zimowych. Zwykle pojawia się kwestia, którą pomagają rozstrzygnąć inni użytkownicy: „Gdzie jechać z dzieckiem na urlop?”.

Oczywiście – nie ma się co dziwić! Interesujących propozycji w Polsce i na świecie jest co najmniej mnóstwo, a liczba dni urlopowych dla większości z nas ­– powiedzmy sobie szczerze – stosunkowo niewielka. Dlatego zależy nam, aby wybór był jak najciekawszy, odpowiadający potrzebom naszej rodziny i dający gwarancję, że naprawdę będziemy mieli, co robić na wypadek popsucia się pogody, gorszego samopoczucia czy zwykłego dziecięcego zmęczenia.

Ja – z pełnym przekonaniem – zawsze zachęcę do przyjazdu do Gdańska i Trójmiasta w ogóle! A dlaczego? Ponieważ na trójmiejskim szlaku nie znajdziecie czasu na nudę. Przeczytajcie ;)

Dzień Kobiet w Trójmieście

27 lutego 2023

Wielkimi krokami zbliża się dzień, o którym z doświadczenia wiem, że jest jednym z ulubionych powodów do świętowania przez kobiety ­– zarówno te starsze, jak i młodsze. I choć niektórym z nas kojarzy się z okresem PRL-u, w którym jest zakorzeniony, nie przeszkadza to odczarować go z wszechobecnych wówczas goździków i rajstop ;) Mamy wpływ na to, czy uczynimy go wyjątkowym i pięknym czasem spędzonym zgodnie z naszymi potrzebami i pragnieniami, pamiętając o prawach, które posiadamy.

Dzień Kobiet, bo to o nim mowa, jest dziś dniem, w którym wiele kobiet chce znaleźć czas dla siebie, otworzyć się na nowe, zajrzeć do swojego wnętrza, ale także spędzić radosne momenty w gronie innych Pań. Szczęśliwie, możliwości jest mnóstwo. Ja zaproponuję Paniom (i to do nich będę wyjątkowo kierowała swoje słowa, jednak propozycje nie mają płci, więc również Panów zachęcam do poczytania i skorzystania z pomysłów) kilka sposobów, które wydają się miłą alternatywą dla potrzebujących oddechu ciała i ducha.

Ferie zimowe w Gdańsku

11 stycznia 2023

Choć wyglądając za okno na świat skąpany w wiosenno-jesiennej aurze, ciężko w to uwierzyć ­– wielkimi krokami wchodzimy w okres ferii zimowych. Już za kilka dni dzieci z części województw rozpoczną długo wyczekiwaną przerwę między semestrami. I właśnie z myślą o Was – rodzicach, dziadkach, opiekunach najmłodszych i nieco starszych – przygotowałam dzisiejszy artykuł. Jednak również Ci, którzy muszą uzbroić się w nieco więcej cierpliwości i poczekać kilka tygodni, znajdą coś dla siebie – wszak warto planować urlop z wyprzedzeniem.

Święta, Sylwester i Nowy Rok w Gdańsku i Sobieszewie

19 grudnia 2022

Ho, ho, ho! Jak mówi stare, polskie porzekadło: Święta, święta i po świętach! Jeśli nie chcecie, aby grudniowy, dla wielu osób długo wyczekiwany, magiczny czas, uciekł Wam przez palce i rzeczywiście skończył się wraz z ostatnią porcją karpia lub zagubionym w barszczu uszkiem, koniecznie zastanówcie się nad jego kontynuacją. Gdybyście zastanawiali się, gdzie i co warto zrobić, aby zatrzymać piękne chwile, mam nadzieję, że dzisiejszy wpis będzie dla Was inspiracją. Zatem – kierunek poświąteczny i sylwestrowy Gdańsk oraz Wyspa Sobieszewska. 

Pierwsza wizyta w SPA, czyli odrobina luksusu dla każdego

3 listopada 2022

Kilka lat temu wizyta w SPA zupełnie nie zajmowała moich myśli. Wydawało mi się, że to luksus zarezerwowany dla innych osób. Jednakże nie bardzo potrafiłam odpowiedzieć na pytanie dla jakich konkretnie. Z pomocą przyszła moja przyjaciółka, która wybrała się z koleżankami z pracy na weekend do hotelu SPA. Zaskoczyło mnie wtedy, że dziewczyny nie zaplanowały większych aktywności np. zwiedzania, tylko postawiły właśnie na dwudniowy relaks po trudnym okresie zawodowym. Zapytałam je wówczas, dla kogo ich zdaniem jest SPA. Odpowiedź okazała się oczywista: SPA jest dla wszystkich!

Wyspa Sobieszewska jesienią

22 września 2022

Wrzesień przegania lato chłodniejszymi porankami i wieczorami. Powoli, mimo słonecznych godzin w trakcie dnia, uświadamiamy sobie, że upały nam już nie grożą i przyzwyczajamy się do myśli o cieplejszych ubraniach oraz pełniejszych butach. Ale, jak pewnie stali Czytelnicy bloga już doskonale wiedzą, jesień nad morzem może być piękną okazją do zaczerpnięcia świeżego, pełnego jodu powietrza oraz szansą odpoczynku w ciszy i spokoju. A jeśli o nich mowa – zapraszam, ponownie już z resztą, na Wyspę Sobieszewską – mekkę osób, które potrzebują ukojenia w rytmie natury… i nie tylko.

Wrzesień z bonem turystycznym w Trójmieście

Nie chce się wierzyć, że wakacje już minęły! Dopiero co dzieci opuściły szkolne ławki na letnią przerwę, a już kilka dni temu usłyszały pierwszy dzwonek zwiastujący nadejście nowego roku. Żeby jednak nawiązać trochę do letniej atmosfery i łagodniej wejść w okres jesiennych obowiązków, warto zastanowić się nad zorganizowaniem krótkiego, choćby weekendowego, wypoczynku. Szczególnie, że wciąż można wykorzystać bon turystyczny, a jesienne Trójmiasto wciąż kusi morzem atrakcji dla turystów w każdym wieku.

Rowerem i kajakiem, czyli Wyspa Sobieszewska aktywnie

15 lipca, 2022

W poprzednim artykule opowiedziałam Wam o najbardziej interesujących i wartych uwagi walorach przyrodniczych Wyspy Sobieszewskiej. Dziś skupię się na tym, co zrobić, aby doświadczyć nadmorskiego, niepowtarzalnego klimatu wyspy jeszcze mocniej. Przygotujcie rowery, rozgrzejcie ramiona, ubierzcie wygodne buty i ruszcie z uśmiechem na ustach po przygodę.

Ptaki, foki i rezerwaty przyrody, czyli skarby Wyspy Sobieszewskiej

24 czerwca 2022

W dzisiejszym artykule opowiem Wam trochę więcej o miejscu, o którego istnieniu nie wie zbyt wielu turystów odwiedzających Trójmiasto. A na pewno znaczna ich część jest zaskoczona, że w granicach Gdańska leży całkiem duża… wyspa.

Wyspa Sobieszewska, bo o niej mowa, jest trzecią co do wielkości, po Wolinie i Uznamie, wyspą polskiego wybrzeża Bałtyku. Co ciekawe, jako jedyna powstała w wyniku działalności człowieka.

Ale na tym interesujące fakty dotyczące „Sobieszewa” się nie kończą. Zachęcam Was do lektury, a także odwiedzin tego niesamowitego miejsca – mogę zapewnić, że wielu moich Gości zauroczyło i jest dla nich stałym punktem podczas powrotów do Trójmiasta m.in. z powodu walorów przyrodniczych. Z resztą – i ja je bardzo lubię.

Rodzinne wakacje – pobyt w hotelu z perspektywy dzieci i dorosłych

12 maja 2022

Rodzinne wyjazdy i wakacje, te krótsze i dłuższe, są często zaplanowane w najdrobniejszym szczególe. Rodzice chcą dokładnie wiedzieć, co będą robić, a przynajmniej co robić mogą. Wnikliwie sprawdzają ofertę pod kątem udogodnień dla dzieci, dopytują o to, co hotel, pensjonat, agroturystyka lub najbliższa okolica oferują dla najmłodszych. Chcą mieć pewność, że w razie niepogody oferta wypoczynkowa będzie przygotowana na tyle bogato, że ich pociechy nie zdążą się nudzić, a oni… będą mieli czas, by odpocząć.

Wielkanoc w Trójmieście

29 marca 2022

Od kilku tygodni czuć wyraźne powiewy wiosny. Ostatnie weekendy rozpieszczały nas słońcem, bezchmurnym niebem i spokojnym morzem. Przyroda zaczęła budzić się do życia, rozpoczynając ulubiony dla wielu okres roku. W niedalekiej perspektywie, gdzieś na horyzoncie, oprócz kwitnienia przebiśniegów i krokusów, widnieje inny, tradycyjnie najważniejszy dla chrześcijan czas – Wielkanoc.

I właśnie na świętach – w wersji dla katolików i nie tylko – skupię dziś Waszą uwagę.

Walentynki w Trójmieście

9 lutego 2022

14 lutego zbliża się wielkimi krokami. I choć z moich obserwacji wynika, że są co najmniej dwa podejścia do celebrowania tego dnia, chciałabym zaproponować kilka pomysłów, aby święto zakochanych było w tym roku niepowtarzalne. Jeśli należycie do grupy osób, dla których walentynki są dniem wyczekiwanym i wyjątkowym, pełnym magii i niespodzianek, mam nadzieję, że w tekście znajdziecie inspiracje, aby spędzić je w przyjemny sposób. Jeśli jesteście po drugiej stronie barykady, a czerwone serduszka w lutym nie spędzają Wam snu z powiek, to również zachęcam do lektury. Przecież z pomysłów możecie skorzystać później, bo świętować warto w każdy inny dzień, a najlepiej codziennie.

Ferie zimowe nad morzem

2 lutego 2022

Gdybym przeprowadziła krótką ankietę i zapytała z czym kojarzą się Wam ferie zimowe, prawdopodobnie większość z Was wskazałaby odpowiedzi takie jak: narty, snowboard, sanki, góry, śnieg, gorąca herbata i bitwa na śnieżki. Niektórzy dodaliby pewnie odpoczynek, czas z rodziną i przygody. Oczywiście, nie wyczerpałoby to wszystkich możliwości. Warto więc szukać czegoś wyjątkowego dla nas, a na pewno dobrze otworzyć się na coś nowego, by poszerzyć horyzonty.

I właśnie ferie zimowe nad morzem, w dużym mieście, mogą się okazać wyjściem poza schemat i całkiem ciekawą alternatywą dla tych, którzy wielkimi miłośnikami sportów zimowych nie są. Zapraszam w zimową podróż do Gdańska.

Świąteczny czas w Trójmieście

3 listopada 2021

Jesień w tym roku nas rozpieszcza. Wydawać by się mogło, że za nami dopiero wrzesień. Tymczasem w miniony weekend cofnęliśmy zegarki o godzinę. Dzieci z sąsiedztwa, przebrane ze czarownice i duchy, biegały krzycząc radośnie „Cukierek albo psikus”, a my obsypywaliśmy je słodyczami, by nieco później, w zadumie, pomyśleć o naszych biskich.

I choć teraz pewnie trudno w to uwierzyć, już za kilka tygodni złote liście zastąpi szron, a spacery bez czapki, okażą się dużym wyzwaniem. Listopadowe wieczory, zawieszone pomiędzy złota jesienią a zimą, to dobry czas, aby pomyśleć o… świętach Bożego Narodzenia i tym, jak w tym roku je spędzimy. A warto to rozważyć jak najszybciej, gdyż chętnych na przeżycie tych dni poza domem jest z roku na rok coraz więcej.

Spacerowym krokiem po jesiennym Gdańsku

16 września 2021

Od kilku dni czuję coraz mocniej, że jesień zbliża się do nas wielkimi krokami. Zwiększony ruch samochodów na ulicach, gromadki uczniów na boiskach szkolnych, aż wreszcie napotkani podczas leśnego spaceru grzybiarze, dumnie prezentujący znajdujące się w koszykach trofea – cieszące oko prawdziwki, koźlarze i maślaki. No i pierwsze nitki babiego lata, unoszące się swobodnie w złotych promieniach słońca, jasno sygnalizują, że przyroda szykuje się powoli do snu.

Dla większości z nas ten wrześniowy czas to powrót do rutyny i pewnej normalności po wielu miesiącach pandemicznych zmagań. Czas odpoczynku w domowym zaciszu po intensywnych dniach w szkole i pracy.

Pocztówka z jesiennego Gdańska

1 września 2021

– Za co lubisz morze? – usłyszałam. Przez moją głowę przemknął strumień myśli, wspomnień, obrazów.

– Za wszystko – uśmiechając się serdecznie zerknęłam na horyzont.

Odpowiedź, choć wydawałoby się, że trywialna, jest dokładnie tym, co czuję. Morze rozgościło się w mojej duszy dawno temu. I, być może, nie jest to najpopularniejsza opinia – uwielbiam je po sezonie letnim. Druga połowa sierpnia, wrzesień, październik i listopad rządzą się swoimi, bardziej surowym, ale też majestatycznymi prawami.

To właśnie wówczas morze wydaje mi się najpiękniejsze i ma szczególną siłę przyciągania. Pojawiające się coraz częściej sztormy, granatowe chmury górujące dumnie nad wzburzoną taflą, przebijające się przez nie promienie słońca, wiatr targający włosy i piaszczyste przestrzenie, z nielicznymi turystami, poszukającymi tych samych przeżyć i emocji.

Stocznia z perspektywy wody

Czy pamiętacie, na jaką wycieczkę zaprosiłam Was w zeszłym tygodniu? Jeśli nie do końca, a jesteście głodni wrażeń, zachęcam do prześledzenia opisu rejsu na naszym blogu. Przybliżę Wam tę historię pokrótce. Płynęliśmy wówczas galarem, czyli repliką rozpowszechnionych w XVIII wieku polskich łodzi rzecznych, używanych do jednorazowego transportu towarów, tj. sól, zboże, mydło i wapno. Na jego pokładzie, wraz z innymi śmiałkami, przemierzyłam wody Motławy i Nowej Motławy, a naszym oczom ukazał się Gdansk z zupełnie innej, wartej uwagi, perspektywy. 

Gdańsk z perspektywy wody

Sezon wakacyjny nad polskim morzem trwa w najlepsze! Lato zaczęliśmy z przytupem również w Trójmieście, gdyż temperatury tylko okazjonalnie spadają poniżej 20 stopni Celsjusza, co cieszy wszystkich spragnionych rozgrzanego piasku, opalania i kąpieli w falach. Jednakże Gdańsk nie tylko morzem żyje i ma jeszcze wiele innych, interesujących asów w rękawie. Dla tych, którzy wytchnienia szukają nad wodą, ale niekoniecznie na rozległych plażach lub przeskakując pośród bałtyckich bałwanów, mam bardzo dobre wieści. Podobnie, jak dla miłośników poznawania historii na nowo, a przede wszystkim spojrzenia na znane oblicze miasta z… nieznanej perspektywy – perspektywy wody.

Zapraszam Was na relację z rejsu galarem!

Urlop na czterech łapach

11 maja 2021

Do wakacji zostało już tylko kilka tygodni! Wiosenne słońce wślizguje się coraz wcześniej do naszych sypialni i przypomina nam, że to najwyższy czas, aby zaplanować urlop. Wielu z nas wybierze się w podróż z najbliższymi: małżonkami, partnerami, dziećmi, rodzicami, z przyjaciółmi lub solo. Ale, ale - czy aby na pewno wymieniłam tu wszystkich, którzy cieszą się na myśl o odpoczynku, beztrosce, pięknych widokach i byciu przy naszym boku? Zdecydowanie nie!

Kilka słów o hotelach w czasie lockdownu - przewodnik

31 marca 2021

Hotele otwarte czy hotele zamknięte? W ostatnich tygodniach otrzymałam co najmniej kilkanaście takich pytań od przyjaciół, znajomych i członków rodziny. Uczestniczyłam też w kilku dyskusjach, w których próbowaliśmy ustalić, na co pozwalają nam aktualne regulacje, a czego robić nie możemy. Pomyślałam, że skoro temat jest żywy wśród moich bliskich, może zainteresować też naszych Gości, czytelników oraz osób poszukujących odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Z myślą o Was przygotowałam ten krótki przewodnik po rezerwacjach w czasie kolejnego lockdownu.

Museen in Danzig - auf dem Bernsteinweg oder bei einem Besuch beim König der Kelten

17. März 2021
Museen in der Woiwodschaft Pommern sind wieder geschlossen? Leider ist dies eine Pandemiewahrheit. Bis mindestens zum 28. März 2021 sind sie für die Öffentlichkeit geschlossen. Aber lohnt es sich nicht, darüber zu schreiben? Absolut nicht! Es ist Zeit, die Museen in Danzig und der Dreistadt besser kennenzulernen und im April die Objekte und Ausstellungen zu besuchen, die uns am meisten beeindruckt haben, uns interessiert haben oder einfach - wir waren noch nicht in ihnen Sie müssen nicht überzeugen. Alle Statistiken der letzten Jahre zeigen deutlich, dass die Zahl der Museen und Museumszweige ständig wächst und von Jahr zu Jahr mehr Besucher kommen. Schließen wir uns also sofort dieser großen Besuchergruppe an möglich!

Museen in Danzig - moderne Geschichte

23. Februar 2021
Museen nehmen auf der Touristenkarte einen besonderen Platz ein. Dort erinnern wir uns erneut an die Geschichte und erfahren etwas über Fakten, von denen wir noch nie zuvor gehört haben. Dank ihnen können wir uns in sehr ferne und sehr nahe Zeiträume zurückversetzen Museumsausstellungen bieten die Möglichkeit, die Vergangenheit besser zu verstehen. Die Teilnahme an der Geschichte ist auch ein großartiges Instrument, um die Situation besser zu interpretieren und sich in sie hineinzuversetzen. Manchmal können Sie die Motive verstehen, die Aktionen und Ereignisse antreiben.

Winterabenteuer mit Kindern in der Tri-City

26. Januar 2021
Hu hu ha! Hu hu ha! Unser Winter ... ziemlich gut! Kinder mögen den Winter. Für viele Erwachsene mag diese Aussage überraschend erscheinen, weil sie sie oft hauptsächlich mit der Schneeräumung von Autos oder einem Hinterhofpflaster in Verbindung bringen, aber für die Jüngste die Vision, einen Schneemann zu machen ", einen Adler oder einen Engel im Schnee zu machen, mit weißem Pulver den Hügel hinunterzurollen und vor allem eine Schneeballschlacht mit Eltern und Freunden sind immer noch mit Spannung erwartete Ereignisse. Das ist nicht ohne Grund Disneys "Frozen" erfreut sich seit vielen Jahren einer unerschütterlichen Beliebtheit bei den Jüngeren und etwas Älteren und wurde im zweiten Teil veröffentlicht. Ich empfehle nachdrücklich, trotz der Januar-Saison dem Beispiel von Elsa, Anna und Olaf, dem Schneemann, zu folgen und Svens Rentier und versuchen, Winterschönheit zu finden. Lassen Sie uns Kindern helfen, schöne Erinnerungen zu schaffen, die wir sicherlich selbst haben! In die Tri-City, um zu sehen, was der Winter für uns im Wald, auf dem Hügel und… in einem Versteck versteckt hat.

Winterabend in Danzig

23. Dezember 2020
Das Jahr 2020 wird aus vielen Gründen in die Geschichte eingehen. Die eingängigen Slogans" 2020 lässt Sie nicht vergessen "oder" 2020 noch in Form "haben nicht die Schlagzeilen hinterlassen, waren der Grund für das Schreiben von Artikeln, Einträgen und auch eine große Gelegenheit, unzählige Zahlen zu schaffen Das Jahr 2020 selbst hat sich in allen Fällen geändert, und sein Ende liefert immer noch viele Eindrücke. Für viele von uns wird es nicht besonders traurig und schwierig sein, sich davon zu verabschieden. Unabhängig davon, ob die letzten Monate waren sanft zu uns, haben positive Veränderungen ausgelöst, schauen wir sie uns mit Hoffnung an und machen das Beste aus dieser Winterzeit.

Lockdown

Lockdown, 24. November 2020
Ich liebe Geschäftsreisen! Obwohl ich nicht oft zu ihnen ging, freute ich mich immer mit großer Freude auf eine weitere Reise. Alles aus einem einfachen Grund - nach der Arbeit, auch sehr spät, sind Sie immer noch an einem neuen Ort, vielleicht für die Zum ersten Mal oder nach einer langen Pause, und dies schafft Möglichkeiten für Spaziergänge, um Städte in ihrem natürlichen Rhythmus kennenzulernen, nicht nur am Wochenende. Magst du Geschäftsreisen oder behandelst du sie nur als eine Aufgabe, die für dich oder dein Unternehmen von großer Bedeutung ist? und Leute?

Einige Ideen für Laufbegeisterte

Aktiv in der Tri-City, 9. November 2020
Der November kommt unerwartet. Mit der Zeit gewöhnen wir uns an kürzere Tage und lebhaftere Morgen. Vor den Fenstern wehen immer mehr Blätter im Wind, Nebel steigt über den Wiesen auf und die Vision einer warmen Decke und eines interessanten Buches schleicht sich ein Unsere Gedanken. Warten Sie und ruhen Sie sich aus. Sie können auch Ihre langen Ärmel hochkrempeln und sich um Ihre Gesundheit, Immunität und Ihren guten Zustand kümmern und bestimmte Gewohnheiten pflegen, um im Frühjahr in einer besseren Form aufzuwachen als im Vorjahr.

Einige Ideen für Radsportbegeisterte

Aktiv in der Tri-City, 12. Oktober 2020
Gelbe und rote Blätter wiegen sich in den Bäumen, Kastanien und Eicheln fallen direkt auf die engen Gassen, und die jodreiche Meeresbrise bringt an einem faulen Nachmittag ein Gefühl der Erfrischung. Diese kleinen Signale erinnern uns daran, dass der goldene polnische Herbst bereits gekommen ist Am Meer fühlen wir uns langsam in unseren Köpfen und Herzen zu Hause. Geben wir ihr eine Chance!

Im Mainstream der Geschichte

Familienwochenende im September, 14. September 2020
Nach einem Tag voller Attraktionen träumten die Jüngsten ihre Kindheitsträume. Noch in ihrer Fantasie bauten sie Sand, spritzten mit Meerwasser, sprangen auf Steine und ahmten die Geräusche von Tieren nach. Der Beginn des Tages gehörte der Familie Der Morgen ist eine perfekte Zeit, um zu erzählen, was jedem von ihnen am besten gefallen hat, welche Eindrücke sie mit ihren Freunden im Kindergarten teilen werden und auf welche Attraktionen sie heute warten.

Im Rhythmus der Sonne

Familienwochenende im September, 31. August 2020
Familien aus verschiedenen Teilen Polens, die ich kenne, fragen mich oft, wie man einen Urlaub am Meer am besten plant und welche Orte in Danzig sehenswert sind. Ich lade Sie herzlich ein, eine Kurzgeschichte über ein Traumwochenende an der Ostsee zu lesen, die Ich habe mich auf Olas Mutter, den Vater von Krzysztof und Aniela und Adaś, auf ihren bevorstehenden Urlaub vorbereitet.

Autor des Blogs von Grano Hotels Daria Bałdyga

Hallo! Mein Name ist Daria und ich möchte dir ein paar Worte über mich sagen. Schon als Kind liebte ich es, den Globus zu drehen und mit meinem Finger über die Karte zu wandern. Das ist wahrscheinlich der Grund, warum ich Geograph geworden bin. Ich konnte meine Leidenschaft mit der Arbeit verbinden. Seit vielen Jahren leite und organisiere ich Themencamps für Kinder und Jugendliche, spiele die Rolle eines Piratenkapitäns und erkunde die Geheimnisse des Überlebens, um heute MICE-Koordinator zu werden. An Wochenenden können Sie mich als Moderator von kurzen Orientierungslaufmärschen für Familien oder extremen Kundgebungen für Erwachsene treffen. Ich liebe meinen Border Collie Inari wahnsinnig. Ich trainiere Agilität mit ihr und werfe Frisbee. Ihre feuchte Nase motiviert mich jeden Tag, mein Wissen über die Hundewelt zu erweitern. Ich bin gerne aktiv und in Bewegung. Ich laufe und radle im Wald, wandere in den Bergen und wandere im Gelände. Wenn ich meine Augen schließe, kann ich die nördlichen Länder sehen: wunderschöne, wilde Landschaften, Raum und die Wärme von Kerzen in den Fenstern. Ich mag es, durch alte Städte zu wandern und in ihre Geschichte einzutauchen. Nach einem aktiven Tag nehme ich gerne die Yoga-Pose einer Taube an oder feuere die sich entwickelnden Blätter meiner Topfblumen an. Ich sammle zwanghaft Buntstifte, Filzstifte, Stifte, Notizbücher, Aufkleber und Washi-Bänder und erstelle ein Aufzählungszeichen. Ich liebe es, mich mit einer Tasse Tee unter einer Decke zu verstecken und zu lesen. Ich suche sehnsüchtig nach Fiktion und Reportagen. Von Zeit zu Zeit schreibe ich auch Kurzformen über Emotionen, die uns in unserem Leben begleiten. Lehnen Sie sich zurück und machen Sie es sich in diesem Raum bequem!
Siehe auf der Karte
Klicken Sie auf und laden Sie die GRANO HOTELS APP herunter

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, Serwis wykorzystuje pliki cookies zapisywane w pamięci przeglądarki. Szczegółowe informacje na temat celu ich używania oraz możliwość zmian ustawień plików cookies znajdują się w Polityce prywatności.
Klikając AKCEPTUJĘ WSZYSTKIE, wyrażasz zgodę na korzystanie z technologii takich jak cookies i na przetwarzanie przez GRANO GROUP Sp. z o.o., ul. Gajowa 31B, 83-251 Pinczyn Twoich danych osobowych zbieranych w Internecie, takich jak adresy IP i identyfikatory plików cookie, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności). Zmiany ustawień plików cookies możesz dokonać w ustawieniach.

Datenschutzeinstellungen verwalten
Cookies, die erforderlich sind, damit die Website funktioniert

Cookies, die für den Betrieb der auf der Website verfügbaren Dienste erforderlich sind, und das Durchsuchen von Angeboten, das Vornehmen von Reservierungen und das Unterstützen von Sicherheitsmechanismen ermöglichen, unter anderem: Benutzerauthentifizierung und Erkennung von Missbrauch.

Analytische Cookies

Cookies, die das Sammeln von Informationen über die Art und Weise ermöglichen, wie der Benutzer die Website nutzt, um ihre Funktionsweise zu optimieren und sie an die Erwartungen des Benutzers anzupassen.

Marketing-Cookies

Cookies, mit denen der Benutzer Marketinginhalte anzeigen kann, die auf seine Vorlieben zugeschnitten sind, und welche die Versendung von Benachrichtigungen über Marketingangebote, die seinen Interessen entsprechen, ermöglichen, einschließlich Informationen zu Produkten und Dienstleistungen des Website-Administrators und Dritter.

Ihre Einstellungen wurden noch nicht gespeichert