Top 10 Atrakcji Gdańska

Przyjazd 25 lut '21
Wyjazd 26 lut '21
Kod rabatowy

Gwarancja najniższej ceny -15%

Warto rezerwować przez stronę

Gwarancja
najniższej
ceny
Darmowe
wifi na terenie
obiektu
50% zniżki na parking
przy rezerwacji
bezpośredniej
Indywidualna
obsługa
klienta
Fast
&
easy
Atrakcyjne
pakiety pobytowe
Usługi szyte
na miarę
Zniżki na wino
do 50%
10% zniżki
na gastronomię
10% zniżki
na SPA
Bezpieczne
płatności
15% zniżki
na kolejny pobyt
20% zniżki na rezerwację w aplikacji
Zarządzanie rezerwacją w aplikacji
Mobilny dostęp do faktur i rozliczeń
Mobilny check-in i check-out
Sterowanie pokojem w aplikacji
Top 10 Atrakcji Gdańska

Top 10 Atrakcji Gdańska

Top 10 Atrakcji Gdańska to nasz nowy cykl filmów przedstawiających różne zakamarki naszego pięknego miasta. Prezentujemy Wam efekty współpracy z PolandbyLocals oraz Przewodnikiem Turystycznym Katarzyna Czaykowska.

Zapraszamy do obejrzenia i wypatrywania kolejnych filmów! Wybierzcie się z nami w fascynującą podróż, poczujmy Gdańsk razem!

Poczujmy Gdańsk razem!

Fontanna Neptuna

Fontanna Neptuna to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zabytków Gdańska. Początkowo w miejscu fontanny znajdywała się studnia. Na początku XVII wieku, z inicjatywy burmistrza Bartholomaeusa Schachmanna podjęto działania zmierzające do budowy bardziej okazałego obiektu. Projekt figury przedstawiającej Neptuna stworzył architekt i rzeźbiarz Abraham van den Blocke. Podstawowym źródłem strumieni wodnych jest trójząb trzymany przez władcę mórz.

Zobacz film i dowiedz się więcej na temat Fontanny Neptuna!

Dwór Artusa

Dwór Artusa kryje w sobie i swojej historii wiele tajemnic. Czy wiecie, że swego czasu to miejsce było nazywane "najdroższą piwiarnią nad Bałtykiem"? Zabytek ten umiejscowiony jest na Długim Targu. Początki Dworu Artusa sięgają średniowiecza. Dawniej było to miejsce spotkań kupców, ośrodek życia towarzyskiego, później giełda, a obecnie jest jednym z oddziałów Muzeum Gdańska. 

Zobacz film i dowiedz się więcej na temat Dworu Artusa!

Ulica Długa

Ulica Długa to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Gdańsku. Podziwiana jest zarówno przez turystów, jak i mieszkańców naszego pięknego miasta. Nic dziwnego, to miejsce kryje w sobie wiele tajemnic! Czy wiecie, że ulica Długa była najprawdopodobniej najdłuższym ciągiem komunikacyjnym średniowiecznej Europy? Jej przedłużeniem jest Długi Targ, z którym stanowi tzw. Drogę Królewską.

Zobacz film i dowiedz się więcej na temat Ulicy Długiej! 

Bazylika Mariacka

Czy wiecie że Bazylika Mariacka była wznoszona przez 159 lat? To jedno z takich miejsc, które po prostu trzeba zobaczyć! Historyczna fara Głównego Miasta Gdańska, zwana również "Koroną Gdańska" zachowała niemal w pełni gotycką architekturę. Z Wieży Mariackiej rozpościera się widok na niemal cały Gdańsk. 

Zobacz film i dowiedz się więcej na temat Bazyliki Mariackiej! 

Zobacz na mapie

Kliknij i pobierz APLIKACJĘ GRANO HOTELS

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij