Hendelser

Ankomst 30 nov. '20
Avgang 01 des. '20
Rabattkode

Laveste prisgaranti -15%

Det lønner seg å bestille gjennom nettstedet

Laveste pris
garanti
Gratis wifi
i vårt
hotellanlegg
50% rabatt
på parkering
ved direkte bestilling
Individuell
kundebetjening
Fast
&
easy
Attraktive
oppholdspakker
Skreddersydde
tjenester
Rabatt på vin
opptil 50%
10% rabatt
på gastronomi
10% rabatt
på SPA
Trygg
betaling
15% rabatt på
ditt neste opphold
20% zniżki na rezerwację w aplikacji
Zarządzanie rezerwacją w aplikacji
Mobilny dostęp do faktur i rozliczeń
Mobilny check-in i check-out
Sterowanie pokojem w aplikacji
Idealne miejsce na Wasz event

Idealne miejsce na Wasz event

Planujecie uroczystą kolację biznesową? Szykuje się spotkanie rodzinne? Chrzest, komunia, a może urodziny? Nasza restauracja to idealne miejsce na Wasz event! By zapewnić Wam komfort i kameralny klimat, specjalnie z Waszej okazji wydzielimy w naszej restauracji miejsce na Wasze wydarzenie. Zrobimy co w naszej mocy, by dzień Waszego eventu był udany i na długo zapamiętany. Każdy z Gości jest inny i ma inne oczekiwania. Do każdego z Was podchodzimy indywidualnie, zawsze staramy się przygotować ofertę dopasowaną do Waszych potrzeb.  

Imprezy rodzinne

Szykuje się szczególna okazja do spotkania rodzinnego? Nasza restauracja do doskonałe miejsce na Wasze spotkanie. Zrobimy co w naszej mocy, by dzień Waszego eventu był udany i na długo zapamiętany.

Wesele

Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważny jest dzień wesela dla Młodej Pary. Zależy nam na tym, by ten szczególny dzień był dnia Nich wyjątkowy i niezapomniany. 

Chrzciny

Chrzciny to ważne wydarzenie dla całej rodziny oraz wyjątkowa okazja do spotkania w gronie najbliższych. Dołożymy wszelkich starań, by zapewnić Wam jak największy komfort, a Wasz wyjątkowy dzień był beztroski i zapamiętany na długo. 

Urodziny

Sto lat, sto lat! Zaproś bliskich do naszej restauracji na fantastyczne urodzinowe spotkanie! By zapewnić Wam komfort i kameralny klimat, specjalnie z Waszej okazji wydzielimy w naszej restauracji miejsce na Wasze wydarzenie.

Skontaktuj się z nami

W celu organizacji wydarzenia zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszym Doradcą. Na podstawie Waszych preferencji, dobierzemy odpowiednią ofertę.

DARIA BAŁDYGA

T: +48 572 508 068
E: dbaldyga@granohotels.pl

Se på kartet

Kliknij i pobierz APLIKACJĘ GRANO HOTELS

Denne siden bruker COOKIES-filer

Ved å surfe på nettsider aksepterer du vår cookie-politikk i henhold til nettleserinnstillingene. Les mer om Personvernregler.

OK, lukk